Engji bëhet si binjake me këtë motër

Mediale Vip

Engji bëhet si binjake me këtë motër

Më: 23 janar 2021 Në ora: 14:11
Engjëllusha Salihu

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo dhe Njomza janë rregulluar shumë bukur për festë dhe po duken si binjake.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat