Rudina u tregoi ndjekësve se kur do të bëhet me fëmijë

Mediale Vip

Rudina u tregoi ndjekësve se kur do të bëhet me fëmijë

Më: 23 janar 2021 Në ora: 20:30
Rudina Dembaçaj dhe Mark Frroku

Pas martesës së Rudina Dembaçajt dhe Mark Frrokut më 1 janar 2021, sigurisht që ndjekësit janë kureshtar se kur do të vije një pasardhës i çiftit.

Moderatorja e njohur shqiptare ka shuar kuriozitetin se kur do të bëhet me fëmijë.

Së fundi, Rudina u pyet nga ndjekësit se a mendon të bëhet me fëmijë dhe ajo iu përgjigj pyetjes.

Rudina tha se ata po presin të rritej vajza e Markut të cilën nuk e ka me moderatoren.

“Ja të rritet edhe pak Viktoria”, u shpreh Rudina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat