Rober Berisha me dedikim prekës, dy javë pasi nëna e tij ndërroi jetë

Mediale Vip

Rober Berisha me dedikim prekës, dy javë pasi nëna e tij ndërroi jetë

Më: 23 janar 2021 Në ora: 21:06
Rober Berisha

Para dy javësh, Robert Berisha kishte bërë të ditur se nëna e tij ka ndërruar jetë.

Pas një lajmi të tillë të trishtë, familjarët e tij reaguan në rrjete sociale duke ndarë mesazhe prekëse.

Në mesin e tyre ishte Patrisi, Nora Istrefi dhe Tuna, të cilët ndanë edhe imazhe me të ndjerë.

Image

Në ndërkohë, gjatë ditës së sotme (e shtunë), këngëtari ka zgjedhur që të publikojë një imazh të nënës.

“Dy javë pa ty mamushi im”, ka shkruar ai në mbishkrim.

E ndjera ndërkohë shihej së bashku me vajzën e Robertit, Renne, të cilën ai e ndan me Nora Istrefin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat