Melinda i ekspozon të pasmet e ngjitur për muri

Mediale Vip

Melinda i ekspozon të pasmet e ngjitur për muri

Më: 23 janar 2021 Në ora: 21:39
Melinda Ademi

Reperja e njohur nga Amerika, Melinda Ademi njihet si një ndër më tërheqëset.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj imazhe nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundmi ajo solli disa imazhe mjaft provokuese ku shihet të pozoj pranë murit me rroba të ngjitura pas trupit.

“Një tjetër nuk mund të ma zinte vendin edhe sikur t`ia jepja asaj/, shkroi reperja në mbishkrimin e fotografive.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat