Siç paralajmëroi/ Shqipja i publikon foton Teas dhe paralajmëron: Kam materiale që nuk jua merr mendja

Mediale Vip

Siç paralajmëroi/ Shqipja i publikon foton Teas dhe paralajmëron: Kam materiale që nuk jua merr mendja

Më: 24 janar 2021 Në ora: 07:33
Shqipja, Tea, Andi

Sikurse paralajmëroi një ditë më parë, ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, ka publikuar sot foton që tha se “do ta nxjerr Tean me fishekzjarrë nga PërPuthen”.

Në foton e publikuar nga Shqipja, duke Tea, e veshur me një buzlë me motove ushtarake, ndërsa në krah të saj qëndron një mashkull tjetër. Në fakt, këtë foto e publikoi vetë Tea në Instagram disa ditë më parë.

Ndërkohë, Shqipja ka publikuar edh enjë tjetër foto, ku duket një djalë që në fakt mbanë veshur, në dukje, të njëjtën bluzë si të Teas.

“Tea shkove ti në Kosovë e more bluzën? Apo erdhën ta sollën këtu? Dhe ti e di miiiiirrrrëëëëë për çfarë dhe kë bëhet fjalë…..”, shkruan Shqipja.

“Dhe mos u argumentoni me fjalë të kota gjasme e dinit për voicen që do hidhja, sepse unë nxjerr dhe materiale që ju s’jua merr mendja kurrë që unë i kam apo jo Andi?”, paralajmëron ajo më tej.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat