Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

Mediale Vip

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:31
Gëzimja

Edhe pse kanë kaluar dy vite që nga ai moment, Gëzimja dhe Hami kujtojnë momentet e bukura shpesh herë me ndjekësit e tyre.

Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila përmes një imazhi tejet të veçantë, tregoi bukurinë e saj.

Me një kurorë në kokë teksa e ka kombinuar me një grim të rëndë, ajo po duket taman si princeshë e përrallave.

“Kthimi në kohë” ishte mbishkrimi I imazhit në të cilin mori pëlqime e komente të shumta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat