Samanta thekson linjat e bukura trupore

Mediale Vip

Samanta thekson linjat e bukura trupore

Më: 26 janar 2021 Në ora: 23:41
Samanta

Këngëtarja ka publikuar një imazh ku ka ekspozuar linjat e saj të bukura trupore.

E veshur me veshje ngjyrë të zezë, Samanta është shfaqur tejet në formë.

Artistja shqiptare nuk zbuloi detaje tjera se çka nënkupton ky postim i saj, mbase është në përgatitje të projektit të ri.

Rikujtojmë se, ditë më parë Samanta ka zgjedhur edhe dy imazhe tjera t’i postoi në Instagram nga vendi pothuajse i njëjtë.

Ndryshe, ajo ka kohë që nuk publikuar ndonjë videoklip dhe mund të aludohet se është në xhirime.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat