True Kapo është shumë “true”: Thotë me zë të lartë atë që mendojnë gjithe VIP-at për rrjetin

Mediale Vip

True Kapo është shumë “true”: Thotë me zë të lartë atë që mendojnë gjithe VIP-at për rrjetin

Më: 27 janar 2021 Në ora: 17:00
Capital T

Capital T as nuk nguron t’i thotë gjërat troç, siç i vjen në mendje.

Edhe këtë herë ai ka hapur diskutim me një postim ku shfaqet me dy çanta të mëdha në dorë për t’ju përshtatur thënies së ditës:

Ti do 100k në Instagram, unë dua 100k në çantën time. Nuk jemi të njëjtët.

Në një kohë kur ka plasur një luftë virtuale për klikime dhe disa ndjekës më shumë në ‘Instagram’, kjo shprehje e reperit duket si një kunjë për shumë persona publikë, ose jo. Populli thotë ‘Kujt t’i djegi le ta mbajë’…se kujt do i ‘dhëmbë’ kjo fjali do e shohim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat