Dalin fotot e partneres ruse të konkuretit të ri të “Përputhen”

Mediale Vip

Dalin fotot e partneres ruse të konkuretit të ri të “Përputhen”

Më: 27 janar 2021 Në ora: 19:02
Rinian Leka

Konkurrenti i ri i “Për’puthen”, Rinian Leka ka treguar për lidhjen e tij të gjatë që kishte pasur më herët.

Mediat shkruajnë se ai ka qenë në lidhje me një vajzë nga Rusia dhe kanë jetuar jashtë vendit.

Një faqe në Instagram ka publikuar fotot e Rinianit me ish të dashurën, ku thuhet qe ajo është një vajze ruse.

Në njërën nga fotot e publikuar shihet edhe unaza e vendosur në gishtin e katërt, që ngjall më shumë dyshimet se dyshja kanë qenë të fejuar apo të martuar, gjë të cilën nuk e tregoi ai.

Nuk ka ende ndonjë reagim nga Riniani në lidhje më vërtetësinë e këtyre lajmeve që po qarkullojnë.

Image
Rinian Leka me partneren ruse
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat