“Vazhdoj të bie pa dëshirë”

Mediale Vip

“Vazhdoj të bie pa dëshirë”

Më: 31 janar 2021 Në ora: 15:11
Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Mbrëmjen e kaluar u transmetua dhe episodi i fundit i sezonit të 4 të shiko Ksuh Luan.

Vetë moderatorja u bë pjesë e një prej lojerëve, ku nëpërmjet tabelës ku shkurhet e kam bërë se kam bërë, ajo do të përgjigjej pyetjeve të bëra nga kapitenët e 4 sezoneve.

Gjatë intervistës ajo zbuloi se për shkak të orëve të gjata në punë dhe stresit që ka përjetuar në këtë vit pandemik, ka  humbur 10 kilogramë.

“Unë e kam stresin me të dobësuar. Këtë sezon jam dobësuar shumë, sepse ka qenë një nga më të vështirët, por fatmirësisht më i suksesshmi në “Shiko kush luan”. Dhe kam humbur nga vjet sivjet, plot 10 kile. Por kam përshtypjen se edhe pandemia, fakti që po qëndronim në shtëpi ka ndikuar, sepse aty fillova mora këtë pjesën e dobësimit dhe nuk po ndalem më, vazhdoj të bie pa dëshirë”, u shpreh Luana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat