Kështu duket modelja Bella Hadid, pa make-up e filtera

Mediale Vip

Kështu duket modelja Bella Hadid, pa make-up e filtera

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 13:16
Bella Hadid

Modelja e njohur Bella Hadid, ka venë në pah linjat e saj perfekt.

Ajo ka ndar disa video në Instagram për ndjekësit e saj nga pushimet.

E veshur me bikini ngjyrë të kaltër, modelja theksoi këmbët e gjata dhe barkun e tonifikuar.

Ajo ka shkruar “Sapo u zgjova. Rrezikohet, mos e lini një vajzë të përgjumur në diell”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat