Bora Zemani publikon një fotografi e sëmure me Covid-19, ndjekësit kanë një hall

Mediale Vip

Bora Zemani publikon një fotografi e sëmure me Covid-19, ndjekësit kanë një hall

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 16:42
Bora Zemani

Moderatorja shqiptare vazhdon të qëndrojë në izolim.

Bora Zemani po respekton rregullat e Qeverisë për izolim pasi që është infektuar me Covid-19

Megjithëse po qëndron e mbyllur ajo po shihet aktive me postime të shumta e cila po e kalon edhe kohën.

Së fundi ka publikuar një imazh ku edhe iu është drejtuar fansave me pyetjen se edhe sa ditë duhet të qëndroi e mbyllur.

“Edhe sa ditë”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë duke marrë komente të shumta.

Image

Ajo se çka u veçua ishte filxhani që ajo ka në dorë dhe ndjekësit e kanë pyetur se ku i ka blerë siç duket më shumë ka marrë vëmendje filxhani se vetë Bora.

Ndryshe, pas izolimit të moderatores Ana 2 dhe Antonela kanë udhëhequr emisionin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat