Fifi e pranon që është ndarë nga i dashuri

Mediale Vip

Fifi e pranon që është ndarë nga i dashuri

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 18:58
Fifi

Kohë më parë është ishte përfolur se këngëtarja Fifi ka qenë në një lidhje me Xhuljo Tabakun.

Por, siç duket Fifi dhe Xhuljo i kanë ndarë rrugët pasi asnjëri nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

Dhe gjatë kësaj kohe këngëtarja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të cilët e kanë pyetur se a është në lidhje.

“Jo”, është përgjigjur Fifi duke mos dhënë më shumë detaje.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat