Fifi vazhdon të tërheq vëmendje me imazhet tërheqëse

Mediale Vip

Fifi vazhdon të tërheq vëmendje me imazhet tërheqëse

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 19:46
Fifi

Ajo është këngëtarja shqiptare që eksperimenton më së shpeshti me zhanret muzikore.

Bëhet fjalë për Fifin, e cila përmes rrjeteve sociale ndan informacione sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Në një postim të fundit, bukuroshja ka sjell disa imazhe, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Në pjesën e sipërme ajo është parë me një bluzë me ngjyrë të verdhë, që i theksonte tiparet e bujshme trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Flokët e lakuara i kishte lënë të lira mbi supe, kurse makijazhi profesional ka bërë që ajo duket edhe më tërheqëse.

“Du & Ich” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me DJ Gimi-O dhe Bardhin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat