Ryan Reynolds dhe Blake Lively dhurojnë 1 milionë dollarë për njerëzit në nevojë

Mediale Vip

Ryan Reynolds dhe Blake Lively dhurojnë 1 milionë dollarë për njerëzit në nevojë

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 08:15
Ryan Reynolds dhe Blake Lively

Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë treguar sërish zemërgjerë në këto kohë të vështira për të gjithë botën.

Gjejeni çfarë? Ata kanë dhuruar plot 1 milionë dollarë për njerëzit në nevojë, konkretisht për shtëpitë e ushqimit të Amerikës dhe Kanadasë.

Ky donacion vjen vetëm 3 muaj pasi dhuruan 500.000 dollarë për të njëjtat organizata.

“Jemi të lumtur që mund të ndihmojmë ata që janë në nevojë në këtë kohë kaq të vështirë”, u shpreh çifti.

Epo nuk na mbetet gjë tjetër për të thënë, veçse u shtofshin persona si Blake dhe Ryan.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat