Me një fotografi të Adem Jasharit, Unikkatil uron 13 vjetorin e Pavarësisë

Mediale Vip

Me një fotografi të Adem Jasharit, Unikkatil uron 13 vjetorin e Pavarësisë

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 21:16
Unikkatil

Reperi ka uruar 13 vjetorin e Pavarësisë.

Me një imazh të heroit legjendar Adem Jashari, Unikkatil ka zgjedhur të uroi Pavarësinë e Kosovës

Në fotografinë e publikuar, ai shkroi edhe një urim në gjuhën shqipe. “Urime Pavarësia, Kosova ime. Dardania e Shenjtë”, ka shkruar Unikkatili.

Postimin për urimin e Pavarësisë, reperi e ka publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ndryshe, Unikkatili nuk është aktiv me postime në rrjete sociale dhe pas një kohe të gjatë ka publikuar këtë postim duke uruar 13 vjetorin e Kosovës shtet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat