Reperi Gashi e uron Pavarësinë e Kosovës

Mediale Vip

Reperi Gashi e uron Pavarësinë e Kosovës

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 22:22
Gashi

Reperi i njohur me famë botërore ka zgjedhur të uroi 13 vjetorin e shtetit me një imazh të veçantë.

Ai ka publikuar një fotografi teksa shihe se mban në qafë zinxhirin me simbolin e shqiponjës dhe tatuazhin po ashtu ai ka shkruar një urim.

“Urime Pavarësia e Kosovës”, ka shkruar Gashi.

Ndryshe, përveç reperit edhe Rita Ora, Dua Lipa uruan 13 vjetorin e shtetit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat