​Modelja e lidhur me yllin e Romës, ja çfarë i bën Neymar

Mediale Vip

​Modelja e lidhur me yllin e Romës, ja çfarë i bën Neymar

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 22:27
Chiara Nasti

Prej ditësh qarkullonin zëra se futbollisti Nicolo Zaniolo dhe modelja Chiara Nasti kishin nisur një romancë.

Por, tashmë këto nuk janë më vetëm thashetheme, pasi çifti e ka bërë zyrtare lidhjen dhe është shfaqur në publik, me anë të fotove në rrjetet sociale.

Disa ditë më parë modelja kishte përfunduar edhe në shënjestrën e brazilianit Neymar.

Ylli i PSG-së i kishte dhënë sinjalet e flirtit me bukuroshen duke u dhënë “pëlqime” fotove të nxehta që italiania kishte postuar në “Instagram”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat