Plas sherri mes Shqipes së Për'puthen dhe Bledi Manes

Mediale Vip

Plas sherri mes Shqipes së Për'puthen dhe Bledi Manes

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 14:03
Shqipja

Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ishte temë debati ‘mëkatet e Shqipes’, ish-konkurrentes së Për’puthen.

Kjo ngjalli edhe përplasja të forta mes saj dhe Bledi Manes. Ky i fundit tha se Shqipja është inferiore, por ky komenti i tij solli reagimin e ashpër të saj.

Debati

Bledi Mane: Shqipja është shumë inferiore

Shqipja: I ke fut i vizë para se të vish

Shqipja: S’po të kuptoj ku e ke parë inferioritetin te unë

Bledi Mane: Ti inferioritetin e ke të brendshëm. Përveçse inferiore je dhe kontradiktore

Shqipja: Ti flet, do të flasësh, të dëgjohesh, por askush nuk të dëgjon

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat