Leonora Jakupi nga Stambolli, publikon këto fotografi

Mediale Vip

Leonora Jakupi nga Stambolli, publikon këto fotografi

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 16:05
Leonora Jakupi

Këngëtarja ka ditë që po qëndron atje.

Leonora nuk po heziton të postojë imazhe.

Sapo ka publikuar fotografi e cila shihet veshur më shumë stil.

Leonora, shihet se ka zgjedhur një veshje me ngjyrë të zezë kombinim me një kapelë ngjyrë kafe.

Ndryshe, artistja shqiptare nuk ka zbuluar se me kë është në pushime në Turqi pasi që nuk ka ndarë ndonjë imazh në rrjete sociale.

Rikujtojmë se, këngëtarja ka bërë lidhjen publike për herë të parë dhe ka treguar se ka një raport të shkëlqyeshëm me partnerin.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat