“Koronado” tani 61-vjeçar, befason me pamjen

Mediale Vip

“Koronado” tani 61-vjeçar, befason me pamjen

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 15:26
“Koronado”

Njëri ndër aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar apo siç njihet me rolin e tij si “Koronado”.

“Koronado” në serial kishte një karakter negativ që bëri që fëmijët, trishtoheshin nga ai.

Aktori i njohur meksikan Luis Felipe Tovar tani është 61-vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë se si duket tash aktori.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat