Nuk i intereson për policinë, Fjolla nis pushimet në Dubai?

Mediale Vip

Nuk i intereson për policinë, Fjolla nis pushimet në Dubai?

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 17:46
Fjolla Morina me të dashurin

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për shkak të trafikut të armëve dhe municionit.

Së fundmi ishte i dashuri i saj Fisniku, i cili ndau disa imazhe nga dhoma e gjumit duke treguar se po gjendet në Dubai.

Sigurisht shoqëruesja e tij është Fjolla

Ani pse ende nuk ka publikuar një imazh nga atje si çift.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat