Stresi paralajmëron nga arratia: Kthehet baba në lagje këtë verë dhe jua…

Mediale Vip

Stresi paralajmëron nga arratia: Kthehet baba në lagje këtë verë dhe jua…

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 18:06
Stresi

Edhe pse ndodhet në arrati prej disa muajsh, reperi i njohur Stresi është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Në postimin e fundit, ai ka ndarë një foto të një bisede me kamerë të zhvilluar me shokët e tij.

Ndërsa në mbishkrimin e fotos, Stresi thotë se nuk i shet shokët, nga që këtë ndjenjë e ka provuar vetë.

Image
Insta

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Stresi është në duet me Getinjon, me titull “Jam dorëzu”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat