Jennifer Lopez po martohet?

Mediale Vip

Jennifer Lopez po martohet?

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 19:17
Jennifer Lopez

JLo ka zbuluar pak nga seti i ri fotografik.

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka publikuar disa foto, të realizuara gjatë setit për dasmë, por nuk preferoi të zbulonte shumë detaje.

Ajo postoi fillimisht fotografi të disa luleve, të cilat do zbukurojnë ambientin ku do të fotografohet këngëtarja.

Më pas, ajo solli një foto, ku shfaqet e veshur me fustan nusërie, në të cilin dukej mahnitëse si çdo herë.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar që të martohen vitin e kaluar, por pandemia ua prishi planet.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat