Afrona Dika thotë se ka nevojë për Vitaminën D

Mediale Vip

Afrona Dika thotë se ka nevojë për Vitaminën D

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 23:49
Afrona Dika

Modelja e njohur Afrona Dika vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar nga mediat rozë.

Ajo posedon një stil dhe sharmë të veçantë, me të cilat ka arritur të bëj për vete numër të madh fansash.

Teksa tregon se i kushton kujdes të veçantë çdo paraqitjes se saj, së fundmi bëri publike se për çka ka nevojë.

“Kam nevojë për vitamin D” shkroi bukuroshja krahas imazhit

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat