“Jeni si nusja me vjehrrën”- Djali i ri në “PërPuthen” ndez direkt debat, Antonela i kthehet

Mediale Vip

“Jeni si nusja me vjehrrën”- Djali i ri në “PërPuthen” ndez direkt debat, Antonela i kthehet

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 06:58
Dorian Kuka

Dorian Kuka është djali i ri i cili iu bashkua sot “PërPuthen” dhe që ndezi menjëherë debat në studio.

Gjithçka filloi pasi, ndërsa komentoi Sarën dhe Jasminën, për Antonelën dhe Ledianën, ai tha se nuk ka asnjë koment.

E pyetur nga Lediana se pse, ai u përgjigj: “sepse më dukeni më shumë si nusja me vjehrrën, vetëm ziheni’. Ky koment nuk i pëlqeu Antonelës, e cila iu kthye menjëherë.

Debati:

Doriani: Me dukeni si vjehrra me nusen, vetëm ziheni

Antonela: Mos na bëj shaka se kemi këtu plot. Sa vjeç je, se as lesh në fytyrë nuk ke

Doriani: Jemi në vitin 2021, po të kesh lesh sot…, i bie që unë të ndjehem i ofenduar se nuk kam lesh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat