“Dehur”, balada më e re nga Irkenc Hyka

Mediale Vip

“Dehur”, balada më e re nga Irkenc Hyka

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 17:21
Balada më e re nga Irkenc Hyka

Irkenci solli një tjetër këngë të re.

Irkenc Hyka është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen shumë nga publiku

Këngëtari sapo ka lansuar këngën e tij më të re, e cila edhe kësaj radhe është e zhanrit baladë dhe titullohet “Dehur”.

Kënga në fjalë është me tekst dhe muzikë nga vet Irkenci, ndërsa për pjesën e miksimit është kujdesur JoJo.

“Dehur”, u shoqërua edhe me videoklip, të cilin e punoi  Unix Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni baladën më të re nga Irkenc Hyka, e cila edhe këtë herë ka për temë dashurinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat