Fero dhe Grmv publikojnë këngën e re “Njejt”

Mediale Vip

Fero dhe Grmv publikojnë këngën e re “Njejt”

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 21:51
Fero dhe Grmv

Fero është rep-artisti i njohur, që për vite me radhë ka qëndruar aktiv në prurjet e reja muzikore.

Që në paraqitjen e parë ai ka dëshmuar se ka talent, duke grumbulluar me mijëra fansa që e mbështesin.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagra, Fero ka bërë të ditur se ka sjellë edhe një projekt të ri muzikor.

“Njejt” mban titullin prodhimtaria muzikore, që kësaj radhe erdhi si bashkëpunim me reperin Grmv.

Për instrumentalin e projektit janë përkujdesur producentët M.O.B dhe Ouhboy, kurse tekstin e kanë shkruar vet artistët.

Klipi ishte tejet i komplituar, ku që të dy shiheshin të veshur plot stil, duke marrë vëmendje të madhe të fansave.

Ndërkaq, “Njejt” ka filluar menjëherë të dëgjohet nga admiruesit e muzikës së dyshes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat