Dafina Zeqiri bëhet operacion

Mediale Vip

Dafina Zeqiri bëhet operacion

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 12:29
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri me anë të një postimi ka njoftuar se pesë javë më parë ka kryer një operacion.

Ajo bëri operacionin ACL, që ka të bëjë me lëndimet në gju, ndërsa me anë të disa postimeve tregoi gjithë procesin e rikuperimit.

Dafina fillimisht postoi foto me këmbë të lidhur, ndërsa më pastaj tregoi gjithë kontrollat e operacionin që e bëri.

Në gjithë këtë situatë, asaj i kishte qëndruar pranë partneri i saj, DJ Geek, i cili e shoqëroi edhe në spital dhe u kujdes për injeksionet.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat