Bella Hadid pjesë e kampanjës së re të “Givenchy”

Mediale Vip

Bella Hadid pjesë e kampanjës së re të “Givenchy”

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 12:36
Bella Hadid

Bella Hadid ka realizuar një kampanjë të re.

Bella Hadid e nisi vitin 2021 me shumë angazhime në profesionin e saj, duke realizuar fotosesione për marka e revista të njohura.

Së fundi, ajo bëri të ditur se ka realizuar një kampanjë me markën “Givenchy”, për koleksionin e 2021-ës.

Ajo u shfaq pa grim në këtë kampanjë dhe dukej e freskët, ndërsa ishte veshur tërësisht në të bardha.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Bella Hadid vazhdon të mbetet ndër emrat më të kërkuar në industrinë e modës.

Sukses të madh në këtë fushë që nga fillimi i karrierës ka treguar edhe motra e saj, Gigi Hadid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat