Genc Prelvukaj zbulon titullin dhe datën e lansimit të këngës së re

Mediale Vip

Genc Prelvukaj zbulon titullin dhe datën e lansimit të këngës së re

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 20:10
Genc Prelvukaj

Këngëtari i njohur ka zbuluar se kur do të sjell projektin e ri.

Këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj ndonëse ka kohë që është aktiv në tregun muzikor shqiptar.

Genc Prelvukaj përmes një postimi të fundit në rrjetin social Instagram, ka bërë të ditur se së shpejti do të sjellë këngën e re.

Prodhimtaria muzikore e radhës titullohet “Sa herë’, që do të lansohet javën që vjen.

“‘Sa here’, Publikohet javen qe vjen. Harroni gjithcka tjeter qe keni degjuar prej meje….sepse kjo eshte krejt tjeter nivel.”, shkroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat