Arbana do të nxjerrë Tean dhe Beartin në ekran dhe të gjithë janë sy e veshë

Mediale Vip

Arbana do të nxjerrë Tean dhe Beartin në ekran dhe të gjithë janë sy e veshë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 12:54
Arbana Osmani, Tea dhe Bearti

Mbrëmjen e kaluar Tea dhe Bearti treguan se kanë vendosur ta shijojnë lidhjen larg mediave.

Megjithatë burime për revistën “Who” bëjnë me dije se dyshja do të shfaqen për herë të parë bashkë në ekran në programin ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Nuk dihet ende se çfarë do të jetë ajo që Tea dhe Beart kanë vendosur të ndajnë me publikun.

Megjithatë pas heshtjes së madhe prej tyre të gjithë do të jenë gjithë sy e veshë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat