Duke ia kthyer të pasmet kamerës, motrat Ismajli ‘tërbojnë’ ndjekësit

Mediale Vip

Duke ia kthyer të pasmet kamerës, motrat Ismajli ‘tërbojnë’ ndjekësit

Më: 1 mars 2021 Në ora: 15:06
Ema dhe Zanfina Ismajli

Janë shumë të dashura për publikun.

Zanfina Ismajli ka zgjedhur një fotografi të veçantë për të uruar motrën e saj, Emën, në rastin e ditëlindjes.

Të veshura me fustana solemn, vëmendja shkoi tek linjat trupore të dyshës të cilat janë super seksi.

“Urime ditëlindjen motra jem, edhe 24H t’ngoj krejt, tani neser folim”, ishte urimi i Dafinës për motrën e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat