Festë në familjen e Adelina Ismailit

Mediale Vip

Festë në familjen e Adelina Ismailit

Më: 1 mars 2021 Në ora: 16:09
Adelina Ismajli

Këngëtarja e ka uruar motrën për ditëlindje.

Përmes një postimi në profilin e saj në Instagram ajo ka shkruar edhe disa fjalë duke i shprehur dashurinë.

“Urime ditëlindjen, motra më e bukur në botë. Krenare me ty Ema”, ka shkruar Adelina.

Ndryshe, Ema për dallim nga Zanfina dhe Adelina është e rezervuar sa i përket jetës së saj e cila nuk e bën publike asnjëherë dhe rrallëherë bëhet pjesë e mediave rozë.Rikujtojmë se, së fundi edhe Zanfina zbuloi se po vazhdon rrugën e së motrës pasi ka thënë se ka lënë muzikën dhe dëshiron të jetojë jetën larg mediave.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat