“Më tako në ëndërr”, Demi josh me fotografinë ku vë në pah të pasmet e formësuara

Mediale Vip

“Më tako në ëndërr”, Demi josh me fotografinë ku vë në pah të pasmet e formësuara

Më: 1 mars 2021 Në ora: 17:50
Demi Rose

Demi Rose nuk ndal provokimet.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në rrjete sociale

Kjo për shkak se modelja angleze ka forma trupore fantastike duke lënë gojë hapur fansat e saj me çdo postim që bën.

Së fundmi ajo ka postuar një tjetër imazh provokues në rrjete sociale ku shihet me veshje që i thekson të pasmet e formësuara për të cilat njihet mjaft shumë.

“Më tako në orën 04:44 në endrrat e tua”, u shpreh Demi në mbishkrim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat