Anxhelina vjen joshëse në rrjete sociale duke shfaqur barkun e sheshtë

Mediale Vip

Anxhelina vjen joshëse në rrjete sociale duke shfaqur barkun e sheshtë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 18:12
,Anxhelina Hadergjonaj

Këngëtarja e njohur ka postuar një Insastory.

Bukuroshja Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit të cilën e ka postuar në Instastory shihet e veshur me rroba sportiveku e shfaqi barkun e sheshtë e cila i mori vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi ajo ka bërë rikthimin e saj në muzikë me dy këngë në gjuhën angleze të cila u pritën mjaft mirë nga publiku shqiptar dhe ai i huaj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat