Kështu kujdeset Belkizja për djalin e saj

Mediale Vip

Kështu kujdeset Belkizja për djalin e saj

Më: 1 mars 2021 Në ora: 22:29
Belkizja me djalin e saj

Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Gruaja e futbollistit të njohur të Kosovës. Milot Rashicës, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shumë e dashur nga ndjekësit e saj

Në maj të vitit të kaluar Belkizja u bë nënë për herë të parë dhe prej atëherë fama e saj u shtua dhe njerëzit ishin mjaft kureshtar ta shohin atë se si kujdeset për djalin.

Biondja e bukur shumë shpesh ndan imazhe ma bashkëshortin dhe djalin, madje atij i kanë hapur edhe llogari në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar fotografi të djalit, dhe shihet se po e mban shumë mirë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat