Si rrallëherë, Britney Spears pozon me djemtë e saj

Mediale Vip

Si rrallëherë, Britney Spears pozon me djemtë e saj

Më: 2 mars 2021 Në ora: 18:23
Britney Spears

Britney ndjehet me fat për dy djemtë e saj.

Britney Spears kaloi një kohë cilësore me djemtë e saj adoleshentë dhe ndau një foto të rrallë së bashku me ta si një kujtim nga ky takim, shkruan TMZ

Britney postoi të hënën foton e saj dhe dy djemve të saj, Sean 15 vjeç dhe Jayden 14 vjeçm, duke qëndruar në një fushë të hapur së bashku dhe ajo duket e lumtur siç mund të jetë.

Ajo ishte e lumtur që dy djemtë e saj janë rritur dhe shkruan “është shumë e vështirë për çdo mama, veçanërisht një mama me djem që i sheh ata rriten kaq shpejt !!!!”.

Britney është gjithashtu shumë krenare për bijtë e saj, duke shtuar “Unë jam jashtëzakonisht me fat sepse dy foshnjat e mia janë kaq të butë dhe aq të sjellshëm saqë duhet të kem bërë diçka siç duhet !!!!”

Këngëtarja thotë se nuk ka postuar ndonjë fotografi të Sean ose Jayden për një kohë sepse ata janë adoleshentë, por ata e lejuan atë të postonte këtë, duke përfshirë një version të redaktuar me një sfond më intensiv.

Siç e dini, marrëdhënia e Britney me djemtë e saj, të cilët ajo kishte me Kevin Federline, ka qenë e vështirë disa herë, dhe Kevin ka kujdestarinë e tyre shumicën e kohës.

Por, ata duket se janë në një vend mjaft të mirë tani, dhe siç thotë Britney, kjo është arsye për festë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat