“Urime martesa vëlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

Mediale Vip

“Urime martesa vëlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

Nga: Maksim Gjokaj Më: 2 mars 2021 Në ora: 21:36
Gentjana Gjergji

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur dhe e kërkuar kudo.

Projektet e saja solo por edhe në bashkëpunim kanë rezultuar super të suksesshme.

Kjo është këngëtarja shkodrane Gentjana Gjergji e cila nuk ndalet e sapo ka ardhur me projektin më të ri muzikor "Urime martesa vëlla", për të qenë një hit i dasmave shqiptare.

Muzika është punuar nga Rekord Studio me tekst nga Armand Trebicka.

E video nga DArt Channel e ia vlen ta dëgjoni e ta shihni më poshtë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat