Khloe Kardashian pozon si një sirenë, duket joshëse me dekolte të hapur

Mediale Vip

Khloe Kardashian pozon si një sirenë, duket joshëse me dekolte të hapur

Më: 2 mars 2021 Në ora: 22:03
Khloe Kardashian

Blogerja publikoi një fotografi magjepsëses të saj.

Bashkëthemeluesja e markës ‘Good American’ tregoi pak si shumë me dekoltenë e hapur

Khloe kishte veshur një veshje për trupi me ngjyrë gri derisa e kishte kombinuar me makijazhin dhe flokët.

Zeshkania shtoi në dukjen e saj një buzëkuq rozë në hundën dhe mollëzat. Khloe e mbishkroi foton: “Gjithmonë me dashuri”.

Ndryshe, një ditë më parë, Khloe postoi një video të saj në palestër para se të fillonte ushtrimet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat