Gruaja e Daut Haradinaj merr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit

Mediale Vip

Gruaja e Daut Haradinaj merr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit

Më: 2 mars 2021 Në ora: 22:21
Lola Haradinaj

Lola Haradinaj është një emër mjaft i komentuar në mediat rozë, për shkak të paraqitjeve të saj

Një grua e bukur dhe me shumë stil, di si të bëjë të gjithë për vete, e Lola nuk e ka problem fare këtë punë.

Gruaja e politikanit, Daut Haradinaj, është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan shpesh imazhe nga jeta e saj.

Së fundi bukuroshja ka ndarë në Instastory dukjen e saj të ditës.

E veshur me të zeza, e grimuar thjesht, por shumë bukur është shfaqur Lola në imazhin e fundit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat