Kylie dhe Kourtney provokojnë me këmisha gjysmë të zhveshura para pasqyrës

Mediale Vip

Kylie dhe Kourtney provokojnë me këmisha gjysmë të zhveshura para pasqyrës

Më: 3 mars 2021 Në ora: 16:01
Kylie dhe Kourtney

Dy motrat e famshme erdhën provokuese në foton e fundit.

Kylie Jenner dhe Kourtney Kardashian janë dy prej emrave të njohur të familjes Kardashian-Jenner, të cilat kanë vëmendjen e publikut çdo herë

Së fundi, ishte Kourtney ajo e cila postoi një foto krah Kyliet, ku të dyja shfaqen me këmisha gjysmë të zhveshura pars pasqyrës.

Edhe këtë herë, Kourtney shprehet e mahnitur nga turqet qe Kylie i përdori gjatë procesit të grimimit të saj, ku dukej si grimere profesioniste.

Kylie dhe Kourtney këtë proces të grimit, ditë më parë e postuan në një video të plotë në kanalin YouTube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat