Kejvina me një imazh tjetër joshës nga Shkodra

Mediale Vip

Kejvina me një imazh tjetër joshës nga Shkodra

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:30
Kejvina

Modelja ka publikuar fotografi të reja së fundi në rrjetet e saj sociale.

Kejvina është shfaqur joshëse në fotot e postuara e cila ekspozoi nga asetet e saj

Sapo ka publikuar një tjetër foto në natyrë e veshur me një fustan lëkure e cila ka venë në fokus njërën këmbë, fustanin e ka kombinuar me një palë take me ngjyrë kafe.

Ajo ka vendosur edhe makijazh, flokët bionde i ka kapur në pjesën e poshtme të kokës.

Ndryshe, Kejvina edhe ditën e djeshme postoi imazhe nga i njëjti vend me një fustan të hapur dhe të ngushtë i cili i theksoi linjat trupore.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat