Vesa Luma me grimin më interesant

Mediale Vip

Vesa Luma me grimin më interesant

Më: 4 mars 2021 Në ora: 14:24
Vesa Luma

Vesa është një këngëtare që tërheqë vëmendje të madhe në mediat rozë.

Ajo shumicën e kohës kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon

Duke qenë tejet aktive me postimet që bën, ajo shpesh kalon në lajm.

Këtë herë, me grimin e veçantë dhe formë interesante këngëtarja duket tejet tërheqëse dhe më ndryshe nga femrat e tjera.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat