“Nuk më pëlqen cigarja, hiq dorë”, Sindi i jep ‘urdhra’, Elvisi: Ke bërë gabimin më të madh...

Mediale Vip

“Nuk më pëlqen cigarja, hiq dorë”, Sindi i jep ‘urdhra’, Elvisi: Ke bërë gabimin më të madh...

Më: 4 mars 2021 Në ora: 19:56
Elvisi, Sindi

Një takim romantik, me plot momente të bukura ishte ai mes Sindit dhe Elvisit, të cilët treguan edhe njëherë pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin.

Dhe mesa duket Sindi u ndje aq mirë me Elvisin, sa u ndje shumë e lirë t’i thoshte që të hiqte dorë nga cigarja, pasi nuk i pëlqen.

Elvisi i tha se ajo bëri “gabimin e madh” që i dha urdhër, por më pas bënë një pakt që edhe Sindi të hiqte dorë nga një gjë që do ja kërkonte Elvisi.

“Hiq dorë nga bakllavaja turke”, i tha ai, por nuk pati një përgjigje nga Sindi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat