Fifit sa shumë i shkon ngjyra e zezë

Mediale Vip

Fifit sa shumë i shkon ngjyra e zezë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 14:40
Fifi

Fifi ka postuar disa fotografi në profilin e Instagramit.

Fifi është këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar e cila kohën e fundit po përflitet mjaft shumë për shkak të ndryshimit në dukje.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj pas publikimit të disa fotografive në rrjete sociale.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet atraktive e veshur me një veshje mjaft interesante dhe me grim të rregulluar mjaft bukur.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat