Endrit Thaçi poston foto të babait të tij me komandantin legjendar Adem Jasharin

Mediale Vip

Endrit Thaçi poston foto të babait të tij me komandantin legjendar Adem Jasharin

Më: 5 mars 2021 Në ora: 18:25
Endrit Thaçi dhe Hashim Thaçi

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram.

Në fotografi shihen babi i tij dhe Komandanti Legjendar Adem Jashari.

Këtë postim e ka bërë për nder të Epopesë së UÇK-së, që ka filluar sot.

Ja postimi i tij:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat