Nuk ka më dyshime, Tea dhe Bearti rikthehen në “PërPuthen”, por…

Mediale Vip

Nuk ka më dyshime, Tea dhe Bearti rikthehen në “PërPuthen”, por…

Më: 5 mars 2021 Në ora: 21:18
Tea dhe Bearti

Sikurse çdo të diel, “PërPuthen” Prime sjell jo pak surpriza, por duket se puntata e kësaj jave do të jetë edhe më shumë nga sa prisnim.

Çifti më i diskutuar i momentit në showbiz, Tea dhe Bearti, do të rikthehen në program, por këtë herë jo si konkurrentë, por si opinionistë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë autorja e programit, Olsa Muhameti, nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Jam shumë e emocionuar në fakt. Sapo kemi mbyllur xhirimin e “Për’puthen Prime” të episodit të fundit që do të vijë të dielën në orën 21:00 në Top Channel edhe ju siguroj që është një super Prime. Do të prezantohen kandidatët e “Për’puthen 40+”. Kemi dhe një surprizë tjetër që do të ju njoftoj për pak se cila është”, është shprehur Olsa në InstaStory-t e saj.

Ndërkohë pas pak minutash, ajo ka publikuar foton e Teas dhe Beartit në studion e “Për’puthen” krahas së cilave shkruan: “Tea dhe Beart të dielën në Për’puthen Prime”.

Tashmë na mbetet vetëm të shohim se çfarë do të ndodhë në program këtë të diel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat