Nicole Scherzinger po xhiron videoklipin e këngës “She’s Bingo” në bashkëpunim me Luis Fonsi

Mediale Vip

Nicole Scherzinger po xhiron videoklipin e këngës “She’s Bingo” në bashkëpunim me Luis Fonsi

Më: 5 mars 2021 Në ora: 22:00
Nicole Scherzinger dhe Luis Fonsi

Nicole Scherzinger do të sjellë së shpejti një këngë të re, për klipin e së cilës është duke xhiruar ditëve të fundit.

Këngëtarja amerikane ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj duke publikuar pamje nga xhirimet e këngës “She’s Bingo” në bashkëpunim me Luis Fonsi, skruan Daily Mail.

Nicole 42 vjeçare duket se do të shkëlqejë edhe në këtë paraqitje si në çdo videoklip të mëparshëm.

Nga fotografitë që tashmë ka publikuar nga xhirimet, Nicole shihet e veshur me të zeza dhe e mbuluar nga stoli ari.

Kujtojmë se këngëtarja është në lidhje me Thom Evans që nga viti 2019, me të cilin është njohur gjatë “X-Factor Celebrity”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat