Vajza e Adriana Matoshit publikon këngën e parë, titullohet “Bompa

Mediale Vip

Vajza e Adriana Matoshit publikon këngën e parë, titullohet “Bompa

Më: 6 mars 2021 Në ora: 07:40
Kaona

Vajza e deputetes së LVV-së dhe aktores së njohur, Adriana Matoshit, Kaona ka publikuar këngën e parë.

Në bashkëpunim me Cricket, dyshja kanë sjellë këngën të titulluar “Bompa”.

Teksti u shkrua nga Time Aliu dhe Fajt.

Kurse melodia u bë nga Gesko.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat